1)Informacje o firmie hurtownia internetowa Technal24.pl jest własnością firmy: Technal Zbigniew Dorynek  ul. Zacisze 6 32-545 Karniowice NIP 6281213505 REGON 852696980

2)ZDJECIA, OPISY i CENY PRODUKTÓW Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży ( zdjęcia mają charakter wyłącznie informacyjny). Rożnicę mogą wynikać np. z powodu zmiany opakowań

3)Zawartość hurtowni internetowej Technal24.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego art. 543,

4)W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, obowiązują przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 roku DZ. U.nr 22 poz.271.

5)Po złożeniu zamówienia klient dostaje informację zwrotną z zestawieniem zamówionych artykułów i od tego momentu rozpoczyna się czas realizacji zamówienia.

6)Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

7)Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

8)Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT. Paragon jak i Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

9)Klient nie może anulować zamówienia towarów, które zostały już wysłane.

10)Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i nie zawierają podatku VAT (ceny netto). Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Koszty przesyłki są podawane przy składaniu przez klienta zamówienia.

11)Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary: przy odbiorze: należność pobiera poczta polska przelewem bankowym na konto sklepu

12)Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany i nie został rozpakowany. Koszty przesyłki zwracanego towaru pokrywa nabywca. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym, pod adres wskazany w zamówieniu.

13)Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta

14) Hurtownia internetowa Technal24.pl zastrzega sobie możliwość nie zrealizowania zamówienia lub jego części z przyczyn niezależnych od niego

15)Wszystkie produkty, nazwy i znaki handlowe publikowane na stronach www hurtowni internetowej Technal są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.